Ochrona danych osobowych:

         Ustawa o ochronie danych osobowych ma na celu przede wszystkim chronić osoby fizyczne, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane  przez różne podmioty, instytucje, organizacje.
Ustawa szczegółowo określa zasady postępowania z tymi danymi, które posiada organizacja. Wskazuje warunki przetwarzania danych, czyli co musi zrobić organizacja, aby można było powiedzieć, że legalnie, zgodnie z prawem, przetwarza te dane, a także określa prawa osób, których dane posiada. Ustawa ma zapobiegać sytuacjom nadużywania danych osób fizycznych, szczególnie wbrew ich woli i zmuszać tych, którzy te dane posiadają, do dbania o bezpieczeństwo tych danych.

 

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest FHU HAAG z siedzibą w Lubaniu (59-800), przy ul. Gazowej 4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

 

Przy wybraniu innej formy płątności niż bezpośrenio skierowanej do nas, czyli kożystając z pośredniczącej platformy płatniczej np. płatność za pobraniem u kuriera, payU, paypal. Kupujący również wyraża zgodę na przetważanie swoich danych przez te zewnętrzne firmy. FHU HAAG, firmy współpracujące stara się dobierać godne polecenia, pewne, z dużym stażem na rynku gdzie naszym zdaniem państwa dane osobowe będą bezpieczne. Po więcej informacji dotyczących przetważania danych przez zewnętrznych operatorów proszę kierować takie zapytania bezpośrednio do nich.

 

Pozdrawiamy

FHU HAAG.

*Cena z podatkiem VAT, plus dodatkowy koszt wysyłki zależny od wyboru płatności.
**Łączny minimalny koszt wysyłki za towary*
***Koszt połączenia z infolinią jest jak z każdym standardowym numerem telefonu wg. tabel i opłat operatora.
Wczytywanie strony..

Loader